Slunečnice (semínka) 10kg - Kampol
Kód: SLUN10KSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Neloupaná černá slunečnice pro ptáky
- Neloupaná slunečnicová semínka milují téměř všechny druhy běžných ptáků našich měst a zahrad
- Semínka poskytují kvalitní výhřevnou potravu i v těch nejchladnějších zimních dnech
- Lze využít do všech našich krmítek a dalších běžných krmítek
- Vhodná i k nasypání na zem pro ptáky, kteří na krmítka nelétají
- Baleno v PP pytli
Specifikace:
- Slunečnice černá
- Hmotnost: 10 kg
- Země původu: PL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečnicová semínka |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| ? Hmotnost (netto): | 10 kg |
Slunečnice (semínka) 20 kg pytel
Skladem
526,79 Kč bez DPH
590 Kč
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 kg
Slunečnicová semínka v papírovém nebo PP pytli.
BIO slunečnice (semínka) 3 kg
Skladem
150,89 Kč bez DPH
169 Kč
Měrná cena:
56,33 Kč / 1 kg
Neloupaná BIO slunečnicová semínka.
Novinka
Slunečnice žíhaná 800 g
Skladem
52,68 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
73,75 Kč / 1 kg
Oblíbené a energeticky bohaté krmivo pro široké spektrum volně žijících ptáků. Hodí se do domácích krmítkových směsí. Má větší semeno a robustnější slupku než černá...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
